Everything you need to know about us

Contact

BIG Creative bestaat uit een enthousiast en gedreven team, met jarenlange ervaring in de evenementenbranche. Voor een goede kop koffie ben je welkom bij ons kantoor in Amsterdam West.
Bel of mail ons voor een afspraak!

bedrijfsfeest organiseren

Daan Rohde
co-owner
020 223 6803
daan@bigcreative.nl

Connect

Nathalie Melchers
co-owner
020 223 6803
nathalie@bigcreative.nl

connect

Suzanne van der Meij
Manager Producties 

020 774 3860

suzanne@bigcreative.nl

Connect

Ivo Chundro
Artistiek leider Spelshowformats

ivo@bigcreative.nl

connect

Cher Koper
Creatief Producent

020 774 3860

cher@bigcreative.nl

connect

Dewy Vlaardingerbroek
Creatief Producent

020 774 3860

dewy@bigcreative.nl

connect

WHERE YOU’LL FIND US

BIG Creative 
De Rijpstraat 133-135
1056 XN, Amsterdam
The Netherlands
info@bigcreative.nl
020 223 6803

Get Directions
Download algemene voorwaarden
bedrijfsjubileum
bedrijfsfeest organiseren amsterdam
bedrijfsjubileum organiseren

All work © Big Creative 2023. All Rights Reserved.